KULLANILAN PROGRAM

Bu sistem ile hastalarınızın tüm yasamı boyunca tutulan her türlü bilgileri bilgisayar tabanlı Hasta Kayıt Sistemi (HKS) ile arşivleyebilirsiniz. Hasta Kayıtları bir hastanın sağlık durumuyla ilgili temel bilgi deposudur ve bir sekilde sağlık hizmetini sunan veya alan herkesi yakından ilgilendirir. Bu nedenle hastaya ait tüm verilere gereksinim duyulan her yerde elektronik olarak erisilebilmesi amaçlanmaktadır. Bilgisayar tabanlı Hasta Kayıt Sistemi (HKS) alanındaki gelismeler sunulan sağlık hizmeti kalitesinin iyilestirilmesine çok büyük katkıları olabilmektedir. Hasta Kayıtlarının baslıca üç açıdan sağlık hizmetlerine katkısı olduğu belirtilmistir.İlk olarak HKS, sağlık personelin verilere erisimini kolaylastırarak sunulan sağlık hizmetinin kalitesini arttırmaya yardımcı olur ve hasta bakımı sırasında klinik hatırlatıcı olarak karar alma sürecine yardımcı olur. İkinci katkısı ise, sunulan sağlık hizmetinin değerlendirilmesi için klinik verilere elektronik ortamda erisime olanak vererek arastırma kolaylıkları. Üçüncü olarak HKS maliyetleri düsürerek ve personelin üretkenliğini iyilestir ve hastane verimliliğini arttırır.

 

Sistem Hakkında Detaylı Bilgi

HKS (Hasta Kayıt Sistemi) ,hasta kayıtlarının yaratılması, kullanılması, depolanması ve istendiğinde geri getirilmesi islemlerini yerine getiren bir sistemdir.

HKS (Hasta Kayıt Sistemi) ` nin temel islevi hastanın sağlığı ile ilgili ve daha sonradan gereksinim duyulacak olan bilgilerin depolanmasını sağlamasıdır.

HKS (Hasta Kayıt Sistemi) ,bir hastanın temel bilgilerinin saklandığı depodur. HKS hastaya ait tüm bilgilere elektronik olarak ulaşabilmeyi sağlar. HKS gerek hasta gerekse sağlık personelini yakından ilgilendiren kolay ve pratik bir yöntemdir.

Hasta Kayıt Sistemi Avantajları

·         Öncelikle sağlık personelinin verilere erişimini kolaylaştırarak verimliliği artırır.

·         Hasta bilgilerine elektronik ortamda ulaşabilmeyi sağlar.

·         Hizmet kalitesini ve üretkenliliği artırır.

·         Maliyeti düşürerek, hem maliyetten hemde zamandan tasarruf etme imkanı sağlar.

·         Karar analizi, hatırlatma, risk yönetimi gibi kağıda dayalı geleneksel HKS`lerde bulunmayan diğer akıllı özellikleri klinisyene sunabilmektedir.

·         5Klinik problem çözme sürecine klavuzluk edebilmektedir.

·         Toplu mail gönderimini başlattıktan sonra bilgisayarınızı kapatabilirsiniz online olarak işlem devam edecektir. Bilgisayar başında beklemek zorunda değilsiniz.

·         Sistemimiz web tabanlı olduğu için internet olan heryerden toplu mail gönderimini yapabilir ve maillerinizi takip edebilirsiniz.

 EĞİTİM VE BİLGİ İÇİN BİZE MESAJ BIRAKIN
TÜM TÜRKİYE İL'LERİ İÇİN MESAJ BIRAKABİLİRSİNİZ TÜRKİYEDEKİ ÇEŞİTLİ EĞİTİM KURUMLARI , KURS VE GENEL BİLGİ İÇİN BİZİMLE İRTİBAT KURUNUZ.


ONLINE HİZMETLER

Hasta kayıt kabul sitesi Online olarak sizleri yönlendirmek ve internet cv lerini oluştururak Sağlık sektöründe öncülük sağlamaktır.


Copyright © 2012- 2019 hastakayitkabul.com | Sitemap