KURS EĞİTİMİ

Hasta kayıt kabul eğitimi kursu İZMİR, İSTANBUL, ANKARA, BALIKESİR, ANTALYA, AFYON, İZMİT, ADANA, AYDIN ve bir çok şehrimizde sağlık sektöründe iş istihdamı yaratabilmek için  açılmıştır. 
Hasta kayıt kabul eğitimi ve bu alanda iş arayan bay ve bayan arkadaşlara iş alanlarında destek ve aynı zamanda kariyer planlamalarında yardımcı olan kurslara ulaşabilmek için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Uzaktan Tıbbi Sekreterlik Kursları

Uzaktan Tıbbi Sekreterlik Eğitimi verdiğini iddia eden pek çok kurumla ilgili üyelerimizden şikayetler almaktayız.Bu şikayetleri sizler için listeleyerek sonunda da kendi önerimizi sunacağız.

1-Çeşitli Üniversitelerle iş birliği yaptığını iddia eden kariyer okulları yoluyla sertifika almak için başvurduk.Sonunda sadece o kariyer okulunun katılım belgesini verdiler.
2-Milli Eğitime bağlı olmadıklarını öğrendik.
3-Üniversiteyi ardık o kariyer okulunu tanımıyoruz dediler.
4-Sertifikamız gelmedi.

Daha pek çok sorun yaşayan arkadaşlarımıza önerimiz öncelikle sitemizden bilgi formu doldurarak sadece bizim yönlendirdiğimiz kurumlar tarafından arandıklarında güvenle kayıt olmalarıdır.


EĞİTİM VE BİLGİ İÇİN BİZE MESAJ BIRAKIN
TÜM TÜRKİYE İL'LERİ İÇİN MESAJ BIRAKABİLİRSİNİZ TÜRKİYEDEKİ ÇEŞİTLİ EĞİTİM KURUMLARI , KURS VE GENEL BİLGİ İÇİN BİZİMLE İRTİBAT KURUNUZ.


ONLINE HİZMETLER

Hasta kayıt kabul sitesi Online olarak sizleri yönlendirmek ve internet cv lerini oluştururak Sağlık sektöründe öncülük sağlamaktır.


Copyright © 2012- 2018 hastakayitkabul.com | Sitemap