ONLINE EĞİTİM SERTİFİKASI

Hasta kayıt kabul uzaktan Öğrenim Sistemi, internet bağlantınız olan her yerde, zaman ve mekan kısıtlamasından bağımsız olarak eğitim alabilmenize olanak sunan bir eğitim platformudur. Uzaktan Öğrenim Sisteminde, ders araç ve gereçleriniz tamamen elektronik ortamdadır. Bunlara örnek vermek gerekirse; videolar, elektronik kitaplar, ses dosyaları, sunumlar vb.

Online eğitim Nedir?

Online eğitim zaman ve mekandan bağımsız sunulan bir hizmet olduğundan; kurum yöneticileri, kurum çalışanları, çalışan veya çalışmayan bireysel katılımcılar ve öğrenciler bu hizmetten kolaylıkla yararlanabilir.

Online eğitimin çok faydası bulunmakla beraber, başlıcaları şunlardır:

1. Eğitim maliyetlerini önemli ölçüde düşürmektedir.
2. Online eğitim ile istenilen eğitimlerin, iş saatlerini kullanmaksızın bireylere sunulması sağlanabilir.
3. Zaman ve mekandan bağımsız bir şekilde, eğitim faaliyeti internet bağlantısı olan herhangi bir yerde gerçekleştirilebilir.
4. Öğrenim materyalleri hızlı değişen koşullara göre güncellenebilir.
5. Katılımcı konu ile ilgili bir sorusu olduğunda, online olarak o dersin eğitmeni ile rahatlıkla bağlantı kurabilir.
6. Tamamen katılımcı merkezli bu sistemde, her katılımcı kendi hızında öğrenir ve öğrenene kadar konu üzerinde çalışabilir.

Sistem Nasıl İşliyor?

Uzaktan Öğrenim Sisteminin işleyişini en basit haliyle şu şekilde açıklayabiliriz:


1. Hasta kayıt kabul eğitimi için "Eğitim Başvuru Formu" doldurulur.
2. Eğitim ücreti ilgili hesaba yatırılır veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilir.
3. Sistemimizde size ait kişisel bir eğitim sayfası açılır.
4. Açılan kişisel sayfanıza erişim bilgileri tarafınıza bildirilir.
5. Sisteme giriş yapıp eğitimlerinizi belirlenen süre içerisinde alırsınız.
6. Eğitimde aldığınız bilgiler doğrultusunda bulunduğunuz bölgeden belirlenen kurumlarda sınava giriş hakkınız olur
7. Bu sınavlardan başarılı olduğunuz taktirde Eğitimi tamamlamış olursunuz.
6. Eğitiminizi bitirdikten sonra "Sertifika Talep Formu"nu doldurursunuz.
7. Şahsınıza açılmış olan kişisel sayfanız kullanıma kapatılır.
8. Sertifikanız hazırlanarak tarafınıza gönderilir.

Önemli Açıklama:Sertifikaların hak edilmesi, talebi ve teslim edilmesi ile ilgili, Hasta kayıt kabul ve akredite eden kuruma ait disiplin yönetmelikleri uygulanmakta ve sertifikaların hak edilmesi kararında, derslerin tümünün tamamlanması kadar ilgili öğretim üyesi, danışman öğretmen ve/veya akreditasyon kurumu yetkililerinin olurları da puanlamaya esas teşkil etmektedir. Buna istinaden; hastakayitkabul.com ile ilgili kurum, kuruluş, öğretim üyesi ya da öğretici danışman ve tüm Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yönetmeliklerine göre uygunsuz hareketi bulunan, öğretim üyeleri dahil ilgili tüm kurum ve kuruluşları incitici davranışlarda bulunan, haklı ya da haksız yere çözüm aramak ya da talep etmek yerine bu kişi ve kurumları incitmek yöntemiyle şahsen veya herhangi bir iletişim yoluyla şantaj, hakaret, itham ve/veya iftirada bulunan, haksız yere sertifika aldığı belirlenen, ilgili kurum ve kişilerin disiplin ve hiyerarşisine dikkat etmeyen ve hatta bunu asılsız olarak gerek e-posta gerekse internet ortamında yazan, yalan haber yayımlayan, eğitimlere esas teşkil eden derslerin tamamını takip etmemek gibi haksız sertifika alma yöntemlerine başvurduğu ispatlanan ya da bu konuda herhangi bir şüpheye konu üyeler kesinlikle sertifikalarını alamaz ve alınmış bir sertifikaları varsa bunlar herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın iptal edilir.

e-Öğrenme Hizmetlerimiz:

Akademimizde aşağıdaki e-Öğrenme hizmetleri sunulmaktadır:

1. e-Kitap:
Ders kitabınız artık internete ulaşabildiğiniz her yerde elinizin altında. Size özel eğitim sayfanızda yeralan menüden kitaba ait tüm üniteleri açabilir, çalışma notları çıkarabilirsiniz. Dersin diğer e-Öğrenme bileşenlerini kullanmadan önce ders kitabınızdan ilgili üniteyi okumanızı öneririz.

2. e-Alıştırma:
Dersinizi zengin konu anlatımı, etkileşimli örnekler, test soruları ve yardımcı ders araçlarıyla desteklenmiş etkin ve verimli bir ortamda çalışabilirsiniz. Bunun için, size özel eğitim sayfanızda yeralan e-Alıştırma ile ilgili menüye tıklayarak, çalışmak istediğiniz üniteyi seçmeniz yeterlidir.

3. e-Sınav:
güncel sorulardan oluşan soru bankası, size bu dersten sanal ortamda istediğiniz kadar sınav düzenleme ve kendi kendinizi değerlendirme olanağı sağlıyor.

4. e-Danışmanlık:
Bu dersin okutmanından, ders çalışırken karşılaşabileceğiniz güçlüklere yönelik yardım alabilirsiniz. Derse yönelik sorularınız okutmanınız çevrimiçi ise hemen, çevrimdışı ise en kısa sürede yanıtlanacaktır. Bunun için, size özel eğitim sayfanızda yeralan e-Danışmanlık ile ilgili menüye tıklamanız yeterlidir.


EĞİTİM VE BİLGİ İÇİN BİZE MESAJ BIRAKIN
TÜM TÜRKİYE İL'LERİ İÇİN MESAJ BIRAKABİLİRSİNİZ TÜRKİYEDEKİ ÇEŞİTLİ EĞİTİM KURUMLARI , KURS VE GENEL BİLGİ İÇİN BİZİMLE İRTİBAT KURUNUZ.

SAĞLIK HABERLERİ

Hava ambulansı hayat kurtaracak! 2013-04-11 14:08:57

Sağlık Bakanlığı’nın hava ambulansı ihalesini, Türkiye’nin havacılık ve özellikle helikopter alanında önde gelen şirketlerinden olan Saran Havacılık ile sivil havacılığın gelişmesini temel vizyonu olarak seçen THK Gökçen Havacılık ortaklığı kazandı. Saran Havacılık pilot ortak olurken, anlaşmaya göre çalışma 12 Ağus Devamı...

ELEKTRONİK SİGARA SİGARAYI BIRAKTIRMIYOR 2013-04-13 00:17:40

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Başhekimi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Tevfik Özlü, elektronik sigaranın, sigara bırakmada etkili olduğuna dair elde delil olmadığını söyledi. Sigara bağımlılığının farmakolojik ve davranışla ilgili olmak üzere iki boyutunun bulunduğuna dikkat çeken Pro Devamı...

Bilgisayar Destekli Muhasebe Kursları 2013-05-01 11:33:41

  Günümüzün en popüler mesleklerinin başında gelmekte olan İnsan kaynakları Uzmanlığı,profesyonel iş süreçlerinin önemli bir parçasını oluşturmakta.Ülkemizde personel yönetiminden çağdaş yönetim tekniklerine geçildikçe daha çok işletme İK departmanı kurmaktadır.İnsan Kaynakları Uzmanlarının oluşturduğu ve bizz Devamı...

İŞ BAŞVURULARI 2014-12-10 11:46:28

Hasta Kayıt Kabul Ailesi olarak; Tıbbi Sekreterlik Kursları için İzmir`de Doktorların derse girdiği tek kurs olan Bemka Eğitim Kurumlarını tavsiye etmekteyiz. (21.4.2015)Adres : Karşıyaka Çarşısı No:160 Kat : 1-2-3-4-5 Karşıyaka / İZMİRTelefon No : 0(232) 369 10 14 Faks No : 0(232) 369 10 14E-Posta : info@bemkaegi Devamı...

ONLINE HİZMETLER

Hasta kayıt kabul sitesi Online olarak sizleri yönlendirmek ve internet cv lerini oluştururak Sağlık sektöründe öncülük sağlamaktır.


Copyright © 2012- 2020 hastakayitkabul.com | Sitemap